Sakarya Medya Planlama Reklam Ajansı e24

Sakarya Medya Planlama Reklam Ajansı e24

Sakarya’da kendi alanında birçok önemli markaya hizmet veren e24 İletişim ve Tasarım ajansı, 2020 Medya Planlama hizmetinde müşterilerine çok özel seçenekler sunuyor. e24 Reklam Ajansı Sakarya Reklam Ajansları Medya, 2020’de şehrin en önemli reklam alanlarını uygun fiyatlarla almak isteyen firmalara ise ellerini çabuk tutmaları tavsiyesinde bulunuyor.

SAKARYA’NIN EN KAPSAMLI HİZMETİ
Sakarya’da kurulduğu günden bu yana birçok büyük markaya medya planlama hizmeti veren e24 Reklam Ajansı, 2020 yılına sayılı günler kala yeni yıl için firmalara planlama uyarısında bulundu. Billboard, raket reklam, duvar reklamı, gazete, dergi ve internet sitesi reklamı. Sakarya Google Ads, Sakarya Google Adwords, Sakarya Sosyal Medya Tasarımı, Sakarya logo tasarım gibi hizmerleri ile müşterilerinin süreç ortağı oluyor. e24 Reklam Ajansı, hizmet verdiği firmaların ruhunu farklı reklam çözümleri ile geniş kitlelere duyururken, özel kampanyaları ile de ekonomik bir planlama vaat ediyor.
FİRMALARA TAVSİYE
2020 yılı medya planlama ile ilgili açıklamalarda bulunan e24 İletişim ve Tasarım ajansı, yeni yıl öncesinde firmaların reklam bütçelerini oluşturmak için çok vakit kaybetmemesi uyarısında bulundu. Ajanstan yapılan açıklamada, şehrin önemli reklam alanlarındaki yerlerin erkenden rezerve edilmesinin ilerleyen dönemde birçok markayı mağdur edebileceğini ifade ederek, “2020 Medya Planlamaları kapsamında birçok müşterimizle görüşmelerimize başladık. Firmalarımıza bu konuda çok vakit kaybetmelerini tavsiye ediyorum. Çünkü şehrin önemli reklam mecralarındaki kritik noktalarda yer alabilmek için erken yol almak gerekiyor” denildi
UYGUN FİYATA KALICI ÇÖZÜM
e24 İletişim ve Tasarım Ajansından yapılan açıklamada ise son olarak ise şunlar kaydedildi: “e24 Reklam Ajansı olarak kurulduğumuzdan bu yana Sakarya’da çözüm sunduğumu birçok kurumsal firma ile ciddi süreçler inşa ettik. Markalarının ruhunu yansıtan reklamları en doğru yerde en doğru şekilde geniş kitlelere ulaştırdık. e24 Reklam Ajansı olarak Sakarya’da firmalarımızın çözüm ortağı olmaktan büyük mutluluk ve gurur duyuyoruz.”