Kızılay’ın Corona Bağışına Destek Oluyoruz

Kızılay’ın Corona Bağışına Destek Oluyoruz

Covid 19 Pandemisi ile mücadele kapsamında Türk Kızılay’ının başlattığı “Korona Dayanışma Projesi Genel Bağış kampanyasına” e24 İletişim ve Tasarım Ajansı olarak destek oluyoruz.

Tüm dünyayı etkisi altına alan yeni tip Coronavirüs Covid 19 pandemisi ile mücadele kapsamında Türk Kızılay’ı tarafından başlatılan Korona Dayanışma Projesi Genel Bağış kampanyasına” e24 İletişim ve Tasarım Ajansı olarak destek olma kararı aldık.

Çalışmamız kapsamında Nisan ayı sonuna kadar gerçekleştireceğimiz tüm web sitesi tasarımı hizmetlerinin gelirini Türk Kızılay’ına bağışlayacağız.

Bu kapsamda elde edilecek olan gelirlerin tamamını Türk Kızılay’ı aracılığı ile Covid 19 pandemisinden olumsuz etkilenen ailelere ulaştırmayı hedefliyoruz.


Düzenlemiş olduğumuz bu yardım kampanyasına katılmak için bize sosyal medya ve bilgi@e24ajans.com mail adresi üzerinden ulaşmanız yeterli olacak.

Kampanyamıza katılmak için yapmanız gereken ise çok basit.
Yaptırmak istediğiniz iş ile ilgili olarak fiyat teklifini ajansımızdan alıp anlaşma sağladıktan sonra belirlenen ücreti Türk Kızılay’ının bağış sayfasına yatırarak adınıza düzenlemiş dekontu tarafımıza iletmek.

KIZILAYIN BAĞIŞ SAYFASINA GİTMEK İÇİN TIKLA

Not: Kızılay Yarım Kampanyamız 20-30 Nisan tarihleri arasında alınan yeni iş siparişleri için geçerli olacaktır.

ÇALIŞMAMIZA KATILMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ İLETİŞİM FORMUNU KULLANMANIZ YETERLİ OLACAK

İsim
Mail Adresi
Konu
Mesaj