Hizmetlerimiz

E24 Ajans > Hizmetlerimiz
a

Digital Marketing & Google Ads

Google Arama Ağı Reklamları, Görüntülü Reklamlar, Video Reklamlar ve Uygulama Reklamlarınızı yönetiyoruz. Google’ın sertifikalandırdığı uzmanlarımız sizin için dünyanın en büyük arama motorunda görünür olmanızı sağlıyor. Ayrıca Facebook, Twittter ve İnstagram hesaplarınızda reklamları en etkin şekilde planlayıp yönetiyoruz. E Mail Marketing ile satışlarınızı arttırmayı hedefliyor, farklı dijital reklam çözümleri sunuyoruz.

Bilgi Al

Grafik Tasarım

Kurumsal Kimlik Çalışmaları. Sosyal Medya Hesapları görsel tasarımları. Video Prodüksiyon. Fotoğraf Çekimi. Tanıtım Filmi. Dijital, Açıkhava, Gazete, Dergi, Web Sitesi Reklam Tasarımları. Logo ve Promosyon Ürünlerin Tasarımı. Kartvizit, Broşür, Dergi, Katalog, Kurumsal Ürünler, Özel Tasarımlar.

Bilgi Al
a
a

İletişim ve Medya Planlama

Kurumsal kamuoyu bilgilendirme hizmetleri. Haber metni yazımı. Haber servisi. Etkinlik takibi, Kurumsal dergi hazırlık ve tasarım çalışmaları. P&R danışmanlığı. Medya Planlama hizmeti ile yazılı ve görsel basın reklam çalışmaları.

Bilgi Al

Web Tasarım ve Dijital Çözümler

E Ticaret Sitesi Tasarım ve Yönetim Hizmetleri. Kurumsal Web Sitesi Tasarım ve Yönetim. B2B Sistem Takipleri. Ürün ve Pazaryeri Entegrasyonları. Mobil Uygulama. Bireysel Web Sitesi Tasarımı. Web Sitesi Yönetimi. SEO Hizmeti.

Bilgi Al
a
a

Reklam, Tanıtım Filmi, Fotoğraf

Tanıtım filmi çekimleri. Drone çekim. Reklam filmi ve video prodüksiyon hizmetleri. Sosyal medya videoları. Ürün fotoğrafçılığı. Mekan fotoğrafları. Özel video klip ve film çalışmaları.

Bilgi Al