Hakkımızda

E24 Ajans > Hakkımızda

e24 İletişim ve Tasarım Ajansı

İşini ciddiye alan markalar için 360 derece ajans hizmeti

m
Dijital Çözümler

e24 Size Özel Dijital Çözümler sunarak markanızın ihtiyaçlarını tam olarak belirleyerek sizi dünyaya açıyor.

Takım Çalışması

Tüm çalışmalarımızda ekibimiz ile tüm noktalara temas ediyor, en yaratıcı fikirleri ortaya koyuyoruz.

m
Çözüm Odaklı Yaklaşım

Gerçekleştirmiş olduğumuz hizmetlerimizde çözüm odaklı yöntemleri uyguluyoruz. boşa vakit harcamıyor, konsantrasyonumuzu bozmuyoruz.

Biz Kimiz?

e24 İletişim ve Tasarım Ajansı 2016 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana Marmara Bölgesi başta olmak üzere Türkiye’nin birçok noktasındaki marka kuruluşlara İletişim ve Tasarım alanlarında hizmet vermiştir. e24 müşterilerine, 360 derece yani “tüm reklam çözümlerini aynı çatı altında sunma” prensibi ile hareket eder. Web Sitenizi tasarlayıp yönetir, kurumsal kimliğinizi tasarlar, sosyal medyanızı yönetir ve markanızın kurumsal haber ve iletişim süreçlerini gerçekleştirir.

Sosyal Medya 0
Tasarım 0
İletişim ve P&R 0

Harika Firmalara Harika Çözümler

Bugüne kadar hizmet verdiğimiz markalar ve müşterilerimiz

e24 Hakkında

e24 İletişim ve Tasarım Ajansı kendi projelerini hayata geçirerek farklı start up kuruluşları kurmaktaktadır. Ajansımızın habercilik, dijital pazarlama, mobil uygulama ve web sitesi geliştirme, reklamcılık, rehber ve şehir dizini projeleri bulunmaktadır. e24 İletişim ve Tasarım Ajansı, start up projelerini hayata geçirmek isteyen genç girişimci adayları ile çalışmayı kendine prensip edinir. Start Up Kuruluşlarla ilk adımları birlikte atılacak web projelerine imza atar. Sizin de bir start up fikriniz varsa bize ulaşabilirsiniz.

Size Özel Çözümlerimizi Görüşmek İçin Bize Ulaşabilirsiniz