e24 Ajans Projeleri

E24 Ajans > e24 Ajans Projeleri

e24’e Ait Proje ve Girişimler

e24 İletişim ve Tasarım Ajansı olarak kendi bünyemizde yürüttüğümüz web sitesi, aplikasyon ve içerik projelerimiz bulunmaktadır. Gerçekleştirdiğimiz ve devam ettiğimiz tüm projelerimizi inceleyebilirsiniz.

Rehber Marmara 

Rehber Marmara, Marmara Bölgesinde faaliyet gösteren yaşam ve rehber sitesidir. Sitede Sakarya, Kocaeli, Bolu, Düzce, Bilecik, Balıkesir, Bolu ve Yalova illerinin firma rehberi, iş, emlak ve fırsat ilanları ile etkinlik rehberleri yer almaktadır.

Siteye Git

Adayorum

Adayorum Sakarya’da yayın yapan güncel haber sitesidir. 2017 yılında kurulmuş olup Google News kategorisinde yer alır. Sitenin aylık 80-100 bin tekil ziyaretçisi bulunmaktadır. Alexa verilerine göre Adayorum Türkiye’nin en çok tıklanan 3000 sitesi arasındadır.

Siteye Git

Yapbiweb

Yapbiweb, e24 İletişim ve Tasarım Ajansının mobil uygulama, kurumsal web sitesi ve e ticaret siteleri uygulama platformudur. Ajansımızın dijital çalışmalarının tamamı yapbiweb tarafından yürütülmektedir.

Siteye Git

Acil Teknik

Acil Teknik.com, e24 Ajans bünyesinde bulunan bir beyaz eşya teknik servisi çağrı merkezidir. Acil Teknik, çağrı merkezine ve web sitesine gelen müşterileri sektör profesyonelleri ile paylaşarak farklı çözümler üretmektedir.

Siteye Git

Eko Sakarya

Ekosakarya, Sakarya’da yayın yapan ve geliştirme aşaması süren ekonomi haber sitesi projemizdir.

Siteye Git

Bipotto

Online alışveriş sitesi ve uygulaması Bipotto ile en farklı ürünleri satın almak artık çok kolay. Farklı ürün çeşitleri ile Bipotto, alışveriş zevkinizi yenileyecek.

Siteye Git